چــرا نگــــار؟

چــرا نگــــار؟

مؤسسه‌ی فرهنگی یاسین قلم هوشمند خود را با نام «قلم هوشمند نگار» به علاقمندان تقدیم می‌کند. 

قلم هوشمند نگار محصولی نفیس است که تمام مجموعه‌ی آن نظیر قلم، کتاب‌ها، جعبه و بسته‌بندی در تمام مدل‌ها از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد. از این پس «قلم هوشمند نگار» نامی است برای تمام برنامه‌های متنوعی که در زمینه قرآن، عترت، خانواده و کودک در بستر فناوری قلم هوشمند عرضه می‌گردند.

اطلاعات گوناگون قلم هوشمند نگار به صورت‌های زیر چاپ و منتشر می‌گردند:

 کتاب: محتوای متناسب با صوت، در قالب‌های بزرگسال، کودک و ... (حداقل 16 صفحه)

 جزوه: محتوای چاپی در تعداد صفحات محدود (کمتر از  8 صفحه)

 کارت: محتوای چاپی در یک صفحه (یک یا دو رو)

 کتابچه همراه: ارائه اطلاعات در دفترچه قطع پالتویی و قابل حمل با کیف مخصوص

 قرآن کریم: مصحف ویژه قلم نگار با خط درشت عثمان طه (13 سطر) و ترجمه زیرنویس استاد انصاریان با چاپ نفیس

 راه بهشت: کتاب عمومی ادعیه و زیارات (منتخب مفاتیح الجنان) به انضمام آموزش روخوانی قرآن کریم، آموزش نماز، ختومات قرآنی، شرح احوال چهارده معصوم (ع) و ...

 کارت کنترل: کارت مخصوص تنظیم قابلت‌های قلم مانند انتخاب قاری، ترجمه، تفسیر، تنظیم حجم صدا و تکرار، انتخاب سوره و آیه با شماره، پخش MP3 ، ضبط صدا و ... در قطع ویژه

 مجموعه: شامل سری کامل قلم و ملحقات آن به همراه «قرآن کریم»، «راه بهشت» و تعداد تعریف شده‌ای از سایر کتاب‌ها و جزوه‌های مرتبط به گونه‌ای که یک گروه خاص از مخاطبان را مد نظر قرار دهد. هر مجموعه دارای یک عنوان خاص می‌باشد.

مشاوره آنلاین


مشاوره آنلاین

حدیث روز


امام صادق علیه السلام : :
كَذِبَ‏ مَنْ زَعَمَ أَنَّهُ مِنْ شيعَتِنا وَ هُوَ مُتَمَسِّكٌ بِعُرْوَةِ غَيْرِنا ؛ دروغ مى ‏گويد كسى كه گمان مى‏ كند شيعه‏ ما است، ولى به ريسمان غير ما، چنگ زده است. بحارالانوار: ج2، ص98، ح49
امام صادق علیه السلام : :
مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196
حدیث (1) امام رضا علیه السلام فرمودند: :
تزاوَرُوا تحـابـوا و تصـافحُـوا و لا تحـاشمـوا؛ به دیدن یکدیگر روید تا یکدیگر را دوست داشته باشید و دست یکدیگر را بفشارید و به هم خشم نگیرید. (بحارالانوار،ج78،ص 347)
حدیث (2) حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: :
من اصعد الی الله خالص عبادته اهبط الله عزوجل الیه افضل مصلحته؛ کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد. (بحار الانوار ، ج 70، ص 249 )
حدیث (3) حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: :
ان السعید، کل السعید، حق السعید من أحب علیا فی حیاته و بعد موته؛ همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد. (مجمع‌ الزوائد علامه‌ هیثمى‌ ، ج‌ 9 ، ص‌ 132)
حدیث (4) حضرت زهرا سلام الله علیها فرمودند: :
نحن وسیلته فی خلقه و نحن خاصته و محل قدسه و نحن حجته فی غیبه و نحن ورثه أنبیائه؛ ما اهل بیت رسول خدا(ص) وسیله ارتباط خدا با مخلوقاتیم ما برگزیدگان خداییم و جایگاه پاکی ها، ما دلیل های روشن خداییم و وارث پیامران الهی (شرح‌ نهج‌ البلاغه‌ لابن‌ ابی‌ الحدید ، ج‌ 16 ، ص‌ 211)
امام باقر (ع) فرمود: :
«هر كس سوره انا انزلناه را بلند و آشكار بخواند مانند كسي است كه در راه خدا شمشير كشيده و جهاد مي كند و كسي بطور پنهان بخواند مانند كسي است كه در راه خدا، به خون آغشته است.»

اوقات شرعی


لینک های مفید